dzisiaj: 88, wczoraj: 48
ogółem: 1 157 587
statystyki szczegółowe
Klasa B 2006/2007, grupa: Rzeszów IV - Łańcut | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Palkovia Palikówka | 22 | 58 | 18 | 4 | 0 | 61-12 | 11 | 0 | 0 | 36-4 | 7 | 4 | 0 | 25-8 | ||||||
2. | Plantator Nienadówka | 22 | 47 | 15 | 2 | 5 | 65-25 | 9 | 1 | 1 | 41-9 | 6 | 1 | 4 | 24-16 | ||||||
3. | Błękit Żołynia | 22 | 38 | 11 | 5 | 6 | 59-32 | 8 | 3 | 0 | 39-9 | 3 | 2 | 6 | 20-23 | ||||||
4. | Brzeg Białobrzegi | 22 | 34 | 10 | 4 | 8 | 40-42 | 6 | 2 | 3 | 22-11 | 4 | 2 | 5 | 18-31 | ||||||
5. | Las Zalesie | 22 | 30 | 9 | 3 | 10 | 43-58 | 6 | 2 | 3 | 32-24 | 3 | 1 | 7 | 11-34 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 7-5 |
6. | Victoria Giedlarowa | 22 | 30 | 9 | 3 | 10 | 49-34 | 7 | 2 | 2 | 38-12 | 2 | 1 | 8 | 11-22 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5-7 |
7. | ŁKS Łukawiec | 22 | 28 | 8 | 4 | 10 | 45-54 | 6 | 2 | 3 | 25-20 | 2 | 2 | 7 | 20-34 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 7-6 |
8. | Zorza Trzeboś | 22 | 28 | 7 | 7 | 8 | 44-48 | 5 | 4 | 2 | 25-17 | 2 | 3 | 6 | 19-31 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6-7 |
9. | Herkules Trzebuska | 22 | 27 | 7 | 6 | 9 | 36-43 | 6 | 3 | 2 | 25-15 | 1 | 3 | 7 | 11-28 | ||||||
10. | LKS Łąka (k. Łańcuta) | 22 | 26 | 8 | 2 | 12 | 47-47 | 5 | 1 | 5 | 23-22 | 3 | 1 | 7 | 24-25 | ||||||
11. | Wisłok Czarna | 22 | 25 | 7 | 4 | 11 | 34-41 | 4 | 2 | 5 | 20-17 | 3 | 2 | 6 | 14-24 | ||||||
12. | Smolar Smolarzyny | 22 | 3 | 1 | 0 | 21 | 15-102 | 0 | 0 | 11 | 9-43 | 1 | 0 | 10 | 6-59 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||
1 | Palkovia Palikówka | ||||||||||||
2 | Plantator Nienadówka | ||||||||||||
3 | Błękit Żołynia | ||||||||||||
4 | Brzeg Białobrzegi | ||||||||||||
5 | Las Zalesie | ||||||||||||
6 | Victoria Giedlarowa | ||||||||||||
7 | ŁKS Łukawiec | ||||||||||||
8 | Zorza Trzeboś | ||||||||||||
9 | Herkules Trzebuska | ||||||||||||
10 | LKS Łąka (k. Łańcuta) | ||||||||||||
11 | Wisłok Czarna | ||||||||||||
12 | Smolar Smolarzyny |
Kolejka 1 - 27 sierpnia |
Herkules Trzebuska | 1-1 | Zorza Trzeboś | |
Victoria Giedlarowa | 0-0 | Palkovia Palikówka | |
Las Zalesie | 3-3 | Brzeg Białobrzegi | |
Smolar Smolarzyny | 1-7 | Wisłok Czarna | |
LKS Łąka (k. Łańcuta) | 0-3 | Błękit Żołynia | |
(wo) | |||
ŁKS Łukawiec | 2-1 | Plantator Nienadówka |
Kolejka 2 - 3 września |
ŁKS Łukawiec | 5-0 | Herkules Trzebuska | |
Błękit Żołynia | 3-1 | Plantator Nienadówka | |
Wisłok Czarna | 3-5 | LKS Łąka (k. Łańcuta) | |
Brzeg Białobrzegi | 2-0 | Smolar Smolarzyny | |
Palkovia Palikówka | 1-0 | Las Zalesie | |
Zorza Trzeboś | 2-0 | Victoria Giedlarowa |
Kolejka 3 - 10 września |
Herkules Trzebuska | 1-0 | Victoria Giedlarowa | |
Las Zalesie | 4-2 | Zorza Trzeboś | |
Smolar Smolarzyny | 1-2 | Palkovia Palikówka | |
LKS Łąka (k. Łańcuta) | 5-1 | Brzeg Białobrzegi | |
Plantator Nienadówka | 4-0 | Wisłok Czarna | |
ŁKS Łukawiec | 3-1 | Błękit Żołynia |
Kolejka 4 - 17 września |
Błękit Żołynia | 5-1 | Herkules Trzebuska | |
Wisłok Czarna | 3-0 | ŁKS Łukawiec | |
(wo) | |||
na boisku 0-4, przekroczenie limitu czasowego zawodnika | |||
Brzeg Białobrzegi | 0-1 | Plantator Nienadówka | |
Palkovia Palikówka | 1-0 | LKS Łąka (k. Łańcuta) | |
Zorza Trzeboś | 3-0 | Smolar Smolarzyny | |
(wo) | |||
na boisku 2-0, przekroczenie limitu czasowego zawodnika | |||
Victoria Giedlarowa | 3-4 | Las Zalesie |
Kolejka 5 - 24 września |
Herkules Trzebuska | 3-0 | Las Zalesie | |
Smolar Smolarzyny | 0-4 | Victoria Giedlarowa | |
LKS Łąka (k. Łańcuta) | 2-4 | Zorza Trzeboś | |
Plantator Nienadówka | 0-2 | Palkovia Palikówka | |
ŁKS Łukawiec | 2-2 | Brzeg Białobrzegi | |
Błękit Żołynia | 7-0 | Wisłok Czarna |
Kolejka 6 - 1 października |
Wisłok Czarna | 0-0 | Herkules Trzebuska | |
Brzeg Białobrzegi | 3-3 | Błękit Żołynia | |
Palkovia Palikówka | 2-1 | ŁKS Łukawiec | |
Zorza Trzeboś | 1-1 | Plantator Nienadówka | |
Victoria Giedlarowa | 2-1 | LKS Łąka (k. Łańcuta) | |
Las Zalesie | 8-0 | Smolar Smolarzyny |
Kolejka 7 - 8 października |
Herkules Trzebuska | 4-1 | Smolar Smolarzyny | |
LKS Łąka (k. Łańcuta) | 3-1 | Las Zalesie | |
Plantator Nienadówka | 1-0 | Victoria Giedlarowa | |
ŁKS Łukawiec | 3-2 | Zorza Trzeboś | |
Błękit Żołynia | 0-0 | Palkovia Palikówka | |
Wisłok Czarna | 1-2 | Brzeg Białobrzegi |
Kolejka 8 - 15 października |
Brzeg Białobrzegi | 3-0 | Herkules Trzebuska | |
Palkovia Palikówka | 3-0 | Wisłok Czarna | |
Zorza Trzeboś | 1-1 | Błękit Żołynia | |
Victoria Giedlarowa | 5-0 | ŁKS Łukawiec | |
Las Zalesie | 1-6 | Plantator Nienadówka | |
Smolar Smolarzyny | 0-6 | LKS Łąka (k. Łańcuta) |
Kolejka 9 - 22 października |
Herkules Trzebuska | 2-1 | LKS Łąka (k. Łańcuta) | |
Plantator Nienadówka | 9-0 | Smolar Smolarzyny | |
ŁKS Łukawiec | 2-2 | Las Zalesie | |
Błękit Żołynia | 1-1 | Victoria Giedlarowa | |
Wisłok Czarna | 1-1 | Zorza Trzeboś | |
Brzeg Białobrzegi | 1-4 | Palkovia Palikówka |
Kolejka 10 - 29 października |
Zorza Trzeboś | 1-2 | Brzeg Białobrzegi | |
Victoria Giedlarowa | 2-1 | Wisłok Czarna | |
Las Zalesie | 1-3 | Błękit Żołynia | |
Smolar Smolarzyny | 2-5 | ŁKS Łukawiec | |
LKS Łąka (k. Łańcuta) | 0-3 | Plantator Nienadówka | |
Herkules Trzebuska | 1-1 | Palkovia Palikówka |
Kolejka 11 - 5 listopada |
ŁKS Łukawiec | 5-4 | LKS Łąka (k. Łańcuta) | 19 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie nie odbył się | |||
Błękit Żołynia | 7-0 | Smolar Smolarzyny | 12 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie nie odbył się | |||
Wisłok Czarna | 2-3 | Las Zalesie | |
Brzeg Białobrzegi | 3-0 | Victoria Giedlarowa | |
Palkovia Palikówka | 3-0 | Zorza Trzeboś | 19 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie nie odbył się | |||
Plantator Nienadówka | 4-1 | Herkules Trzebuska | 19 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie nie odbył się |
Kolejka 12 - 1 kwietnia |
Plantator Nienadówka | 3-3 | ŁKS Łukawiec | |
Zorza Trzeboś | 3-2 | Herkules Trzebuska | |
Palkovia Palikówka | 4-0 | Victoria Giedlarowa | |
Brzeg Białobrzegi | 3-0 | Las Zalesie | |
Wisłok Czarna | 5-1 | Smolar Smolarzyny | |
Błękit Żołynia | 3-1 | LKS Łąka (k. Łańcuta) |
Kolejka 13 - 15 kwietnia |
Herkules Trzebuska | 5-2 | ŁKS Łukawiec | |
Plantator Nienadówka | 3-2 | Błękit Żołynia | |
LKS Łąka (k. Łańcuta) | 1-2 | Wisłok Czarna | |
Smolar Smolarzyny | 2-4 | Brzeg Białobrzegi | |
Las Zalesie | 1-4 | Palkovia Palikówka | |
Victoria Giedlarowa | 5-1 | Zorza Trzeboś |
Kolejka 14 - 22 kwietnia |
Victoria Giedlarowa | 2-2 | Herkules Trzebuska | |
Zorza Trzeboś | 4-0 | Las Zalesie | |
Palkovia Palikówka | 9-0 | Smolar Smolarzyny | |
Brzeg Białobrzegi | 1-2 | LKS Łąka (k. Łańcuta) | |
Wisłok Czarna | 3-0 | Plantator Nienadówka | |
(wo) | |||
na boisku 0-4 | |||
Błękit Żołynia | 5-1 | ŁKS Łukawiec |
Kolejka 15 - 29 kwietnia |
Herkules Trzebuska | 5-2 | Błękit Żołynia | |
ŁKS Łukawiec | 0-1 | Wisłok Czarna | |
Plantator Nienadówka | 1-0 | Brzeg Białobrzegi | |
LKS Łąka (k. Łańcuta) | 2-2 | Palkovia Palikówka | |
Smolar Smolarzyny | 2-5 | Zorza Trzeboś | |
Las Zalesie | 3-2 | Victoria Giedlarowa |
Kolejka 16 - 6 maja |
Las Zalesie | 2-2 | Herkules Trzebuska | |
Victoria Giedlarowa | 8-0 | Smolar Smolarzyny | |
Zorza Trzeboś | 2-2 | LKS Łąka (k. Łańcuta) | |
Palkovia Palikówka | 3-1 | Plantator Nienadówka | |
Brzeg Białobrzegi | 1-0 | ŁKS Łukawiec | |
Wisłok Czarna | 1-0 | Błękit Żołynia |
Kolejka 17 - 13 maja |
Herkules Trzebuska | 1-1 | Wisłok Czarna | |
Błękit Żołynia | 3-2 | Brzeg Białobrzegi | |
ŁKS Łukawiec | 0-3 | Palkovia Palikówka | |
Plantator Nienadówka | 3-0 | Zorza Trzeboś | |
LKS Łąka (k. Łańcuta) | 3-2 | Victoria Giedlarowa | |
Smolar Smolarzyny | 0-1 | Las Zalesie |
Kolejka 18 - 20 maja |
Smolar Smolarzyny | 1-3 | Herkules Trzebuska | |
Las Zalesie | 3-1 | LKS Łąka (k. Łańcuta) | |
Victoria Giedlarowa | 1-2 | Plantator Nienadówka | |
Zorza Trzeboś | 4-4 | ŁKS Łukawiec | |
Palkovia Palikówka | 3-2 | Błękit Żołynia | |
Brzeg Białobrzegi | 0-0 | Wisłok Czarna |
Kolejka 19 - 27 maja |
Herkules Trzebuska | 0-2 | Brzeg Białobrzegi | |
Wisłok Czarna | 0-3 | Palkovia Palikówka | |
Błękit Żołynia | 2-2 | Zorza Trzeboś | |
ŁKS Łukawiec | 3-0 | Victoria Giedlarowa | |
Plantator Nienadówka | 10-0 | Las Zalesie | |
LKS Łąka (k. Łańcuta) | 4-0 | Smolar Smolarzyny |
Kolejka 20 - 3 czerwca |
LKS Łąka (k. Łańcuta) | 2-0 | Herkules Trzebuska | |
Smolar Smolarzyny | 0-4 | Plantator Nienadówka | |
Las Zalesie | 3-0 | ŁKS Łukawiec | |
Victoria Giedlarowa | 3-1 | Błękit Żołynia | |
Zorza Trzeboś | 2-1 | Wisłok Czarna | |
Palkovia Palikówka | 6-0 | Brzeg Białobrzegi |
Kolejka 21 - 10 czerwca |
Palkovia Palikówka | 1-0 | Herkules Trzebuska | |
Brzeg Białobrzegi | 5-1 | Zorza Trzeboś | |
Wisłok Czarna | 1-2 | Victoria Giedlarowa | |
Błękit Żołynia | 3-0 | Las Zalesie | |
ŁKS Łukawiec | 0-4 | Smolar Smolarzyny | |
Plantator Nienadówka | 3-1 | LKS Łąka (k. Łańcuta) |
Kolejka 22 - 17 czerwca |
Herkules Trzebuska | 2-4 | Plantator Nienadówka | |
LKS Łąka (k. Łańcuta) | 1-4 | ŁKS Łukawiec | |
Smolar Smolarzyny | 0-2 | Błękit Żołynia | |
Las Zalesie | 3-1 | Wisłok Czarna | |
Victoria Giedlarowa | 7-0 | Brzeg Białobrzegi | |
Zorza Trzeboś | 2-4 | Palkovia Palikówka |
B-klasa » Rzeszów IV - Łańcut | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
Budy Łańcudzkie Sitowianka | 1:2 | LKS Łąka |
2014-10-26, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
|
|||